UWAGA: Strona zawiera materiały archiwalne. Większość artykułów dotyczy Joomla! 1.0
Start arrow Rozwiązania arrow Pozycjonowanie frazy "oprogramowanie dla firm" - Dni 3-8, pierwsze wyniki!
Pozycjonowanie frazy "oprogramowanie dla firm" - Dni 3-8, pierwsze wyniki! Drukuj Email
Redaktor: cerberus   
23.09.2008.

Czemu nagle przeskoczyliśmy z drugiego dnia na ósmy? Abstrahując od weekendu, podstawowym powodem są zadania jakie mieliśmy do zrobienia i ich czasochłonność. Kluczowym przedsięwzięciem z ostatnich dni jest stworzenie obszernej i rzetelnej bazy portali informacyjnych z zakresu biznesu i IT gdzie nasza fraza „oprogramowanie dla firm”, wraz z odpowiednim kontekstem merytorycznym na naszych stronach, może mieć sens. Nasze działania z tymi portalami miały na celu zwiększenie ilości odwołań do naszej strony i generalnie kolejne zwiększenie na niej ruchu. Przygotowaliśmy listę portali, zweryfikowaliśmy ją i podjęliśmy działania. Szczegóły w naszej Bazie Wiedzy (Dział Internet\SEO – Pozycjonowanie)

Co do samego konkursu. Chcesz zdobyć punkty extra? Wyślij na maila Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć link, nawę i krótki opis jakiegoś portalu IT (może być wiele co da jeszcze więcej punktów), do którego pasuje informacja o naszej firmie wraz z frazą „oprogramowanie dla firm”. 

 Wyniki na dziś:

TideSoftware.pl 350 pozycja!!! (poprzednio poza 500-tką), wreszcie robot Google, zaindeksował nasze strony... Oczywiście pozycja jest "abstrakcyjna", jednak ważne, że już jesteśmy zaindeksowani.

SUPREMIS nadal poza 500-ką, nadal robot "nie raczył" zaindeksować, a nie możemy stosować "sztuczek".

 

Aktualny wynik zawodów

oprogramowanie dla firm

Zmieniony ( 25.09.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »